Засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Біловодської ОТГ.

0
101

17 січня в малому залі Біловодського районного Будинку культури відбулося перше у 2019 році засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Біловодської ОТГ.

У засіданні взяли участь заступник селищного голови Біловодської селищної ради Віталій Овчаренко, спеціаліст з мобілізації громад Проекту ПРООН «Відновлення врядування та миру в охоплених конфліктом громадах України» Еміль Коренєв, начальник управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олена Шилобрид, представники громадських організацій, спеціалісти відділів виконавчого комітету Біловодської селищної ради, громадські активісти.

Робочою групою були розглянуті наступні питання:

• визначення перспектив та планування діяльності робочої групи у 2019 році;
  • обговорення проектних ідей, що плануються до участі у грантових конкурсах ПРООН у 2019 році.
  • А також обговорили питання щодо майбутньої співпраці Біловодської ОТГ та ПРООН, підвели попередні підсумки з профілювання громади.

До відома громадськості доведена інформація щодо започаткування Бюджету участі, який спрямований на залучення громадських активістів до прийняття рішень щодо розподілу частин бюджетних коштів через участь у конкурсному відборі проектів. Бюджет участі- це крок назустріч громадськості та підтримка їх ініціатив.