Засідання робочої групи щодо розробки Програми трансформації мережі ЗЗСО Біловодської громади

26 липня 2021 року о 9:00 годині у коворкінг-центрі Біловодської районної бібліотеки відбулося засідання робочої групи щодо розробки Програми трансформації мережі закладів освіти Біловодської селищної територіальної громади.

Порядок денний: результати громадського обговорення  проєкту Програми трансформації мережі закладів освіти Біловодської селищної територіальної громади.

Відкрив засідання голова робочої групи заступник селищного голови Володимир Гніденко. Головна спеціалістка відділу освіти Олена Третьякова ознайомила присутніх з результатами обговорення проєкту програми трансформації мережі закладів освіти.

Активну участь в обговоренні зазначених питань взяли начальниця відділу освіти Лариса Супрун, начальниця управління економічного розвитку і торгівлі Олена Шилобрид, депутатки Біловодської селищної ради Ірина Козакова та Інна Авраменко, староста Новоолександрівського старостинського округу Ольга Циба, голова профспілки працівників освіти і науки Біловодської СТГ.

Робоча група вирішила детальніше проаналізувати ефективність функціонування закладів освіти для визначення оптимальних шляхів трансформації їх мережі; закладам загальної середньої освіти долучитися до участі у проєкті «Безпечна і дружня до дитини школа» з метою отримання вимірюваної інформації про рівень безпеки та комфорту закладів освіти.

Аналітична довідка про підсумки громадського обговорення проєкту Програми трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Біловодської селищної територіальної громади додається.