Засідання оргкомітету щодо відзначення на території громади Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2019 року

0
22

14 травня 2019 року під головуванням заступника селищного голови Володимира Гніденка відбулося засідання організаційного комітету щодо святкування Міжнародного дня захисту дітей на території Біловодської ОТГ.

Складено план заходів святкування, визначено відповідальних за їх проведення та склад залучених відділів, установ, організацій, що дотичні до роботи з дітьми. Участь у святкуванні візьмуть діти всіх закладів освіти.

В цей день заплановано також провести церемонію нагородження 26 учнів загальноосвітніх закладів Біловодщини, які стали переможцями обласних, Всеукраїнських олімпіад та конкурсів.