Засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва Біловодської селищної ради

У середу, 24 березня 2021 року відбулось засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва за участі селищного голови Олега Мирошника, секретаря ради, представників управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради, керівників державних установ, громадської організації «Наш Дім Біловодщина» та фізичних осіб-підприємців – членів Координаційної ради Біловодської громади.

Під час засідання приділено увагу низці питань, зокрема: зверненню суб’єктів підприємницької діяльності до селищної ради з питання зменшення ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, використання реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні підприємницької діяльності, легалізації зайнятості у фізичних осіб-підприємців Біловодської СТГ, спільної участі представників бізнесу та місцевої влади, громадськості у грантових програмах спрямованих на розвиток території, самозайнятості, розвиток та підтримку бізнесу.

Також розглянуто питання щодо дотримання протиепідеміологічних заходів в умовах карантинних обмежень, благоустрою території громади, а також низка інших питань.

За підсумками наради прийнято спільне рішення щодо подальшої співпраці представників бізнесу, місцевих органів влади та структур, з якими стикаються підприємці під час здійснення діяльності шляхом періодичного проведення Координаційної ради, як діалогового майданчика між зацікавленими сторонами.