Засідання комісії з питань захисту прав дитини

На  останньому в поточному році засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося 15 грудня 2020 року під головуванням заступника селищного голови Володимира Гніденка, розглянуто дев’ять питань порядку денного, а саме:

• Про доцільність виведення малолітніх дітей із сім’ї патронатного вихователя та повернення їх в біологічну сім’ю. Зазначено, що затверджені  міждисциплінарною командою індивідуальні плани соціального захисту дітей виконані в повному обсязі, підстав подальшого перебування дітей в сім’ї патронатного вихователя немає.
  • Розглянуто 4 заяви батьків щодо надання дітям, постраждалим від психологічного насильства,  статусу жертв збройних конфліктів та воєнних дій. Комісія прийняла рішення винести дане питання на засідання виконавчого комітету селищної ради для остаточного схвалення.
  • Ухвалено рішення щодо встановлення піклування над неповнолітньою дитиною та про початок соціального супроводу сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.
  • Обговорено питання про доцільність влаштування малолітньої дитини до Новоайдарської обласної санаторної школи на цілодобове перебування за заявою матері.
  • В  порядку контролю розглянуто питання про стан розвитку, виховання та утримання дітей в сім’ях опікунів, піклувальників (згідно з графіком відвідувань), які обстежувалися в IV кварталі 2020 року; про результати надання соціальних послуг та працевлаштування неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2020 році; про результати медичного огляду дітей, зокрема пільгових категорій, та стан захворюваності серед дітей.

За підсумками роботи комісії готуються проєкти рішень виконавчого комітету селищної ради.