Засідання комісії з питань захисту прав дитини

16 січня під головуванням заступника селищного голови Володимира Гніденка відбулося перше в новому, 2019 році, засідання комісії з питань захисту прав дитини виконкому селищної ради.

Розглянуто 30 заяв батьків дітей, які мають право на отримання статусу дітей, постраждалих від воєнних дій та збройних конфліктів.

Надано згоду на укладання та підписання двох договорів купівлі-продажу житла, право користування яким мають малолітні діти.

На порядок денний винесено також питання щодо вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання малолітніх дітей. Згідно з вимогами чинного законодавства зроблено комплексну оцінку потреб сімей. Батьки однієї дитини за допомогою членів комісії дійшли згоди щодо визначення місця проживання дитини, за результатами іншого спору між батьками ухвалено рішення: визначити місцем проживання малолітньої дитини з матір’ю.

Ухвалено план роботи комісії на 2019 рік. За результатами роботи комісії готуються проекти рішень виконавчого комітету селищної ради.