Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконкому селищної ради відбулося 21 листопада 2019 року під керівництвом заступника селищного голови Володимира Гніденка.
На порядок денний винесено питання:
– про надання дитині статусу постраждалої від воєнних дій і збройних конфліктів, всього надійшло 10 заяв законних представників дітей;
– про стан здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах станом на 01. 11. 2019 року;
– про взяття на соціальний супровід сімей, які перебувають на обліку сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, та потребують надання соціальних послуг;
– про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
– про надання дозволу на укладання та підписання договорів купівлі-продажу житла, в якому право користування має малолітня дитина;
– про створення міждисциплінарної команди для здійснення оцінки потреб дитини, яка залишилася без батьківського піклування, та складання індивідуального плану її соціального захисту;
– про стан виконання своїх батьківських обов’язків в сім’ях, що перебувають на обліку в складних життєвих обставинах.
Особливо приємний момент роботи комісії полягав в тому, що одна з матерів, в якої було відібрано дитину, з допомогою служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зуміла подолати складні життєві обставини, та звернулася із заявою про повернення дитини в сім’ю. Розглянуті письмові матеріали підтвердили факти подолання кризи, тож комісія одноголосно ухвалила рішення про повернення дитини на виховання матері.
За всіма розглянутими питаннями ухвалено відповідні рішення комісії, готуються пропозиції для розгляду виконавчим комітетом селищної ради.