Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини виконкому Біловодської селищної ради, основним завданням якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, чергове своє засідання провела 18 вересня поточного року під головуванням заступника селищного голови Володимира Гніденка з порядком денним:

– про надання дитині статусу постраждалої від воєнних дій і збройних конфліктів, всього надійшло 17 заяв законних представників дітей;

– про надання висновку органу опіки та піклування до суду про доцільність позбавлення батька малолітньої дитини батьківських прав;

– про продовження терміну соціального супроводу сім’ї, яка пребуває на обліку сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах;

-про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, позбавленої батьківського піклування;

– про взяття на соціальний супровід багатодітної сім’ї, в якій існує загроза вилучення дітей.

За всіми розглянутими питаннями ухвалено відповідні рішення, готуються пропозиції для розгляду виконавчим комітететом селищної ради.

На засіданні розглянуто також питання про вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні дітей одного із батьків, що проживає окремо від них. Батьки дослухалися порад членів комісії та дійшли висновку не перешкоджати один одному у спілкуванні з дітьми.