Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Під головуванням заступника селищного голови Володимира Гніденка на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконкому селищної ради, що відбулося 22 травня 2019 року, розглянуто наступні питання:

– про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройного конфлікту;

– про стан стаціонарної медичної допомоги дітям;

– про перегляд індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах;

– про надання дозволів на укладання та підписання договорів дарування, купівлі-продажу житла, право користування яким мають діти.

Поза порядком денним розглянуто питання щодо стану виконання батьківських обов’язків особою, яка має новонароджену дитину. Вона вже двічі в поточному році притягувалася до адміністративної відповідальності за ухиляння від виконання батьківських обов’язків через зловживання алкогольними напоями та залишення немовляти на сторонніх людей. Від плану соціального супроводу  ухиляється.

За інформацією лікарів, 21 травня 2019 року дана особа знаходилася в нетверезому стані та була госпіталізована разом з дитиною через погіршення стану здоров’я малюка.  Отже, було вирішено: притягнути дану особу до відповідальності, наполегливо рекомендувати їй чітко та в повному обсязі виконувати план соц супроводу, а у разі відсутніх змін в найкоротший термін – подати клопотання голові селищної ради щодо вилучення дитини з сім’ї.