Засідання комісії з питань захисту прав дитини

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконкому селищної ради, що відбулося 17 квітня 2019 року під головуванням заступника селищного голови Володимира Гніденка, розглянуто низку питань, пов’язаних із захистом прав дітей.

Так, розглянуто два висновки служби у справах дітей виконкому щодо підтвердження факту проживання дитини з одним із батьків для тимчасового виїзду за кордон. Обидва висновки схвалені та подаються для затвердження на найближче засідання виконавчого комітету селищної ради.

На засідання комісії надійшло 20 заяв законних представників дітей, які претендують на отримання статусу дитини, що постраждала від збройних конфліктів та воєнних дій. За підсумками обговорення служба у справах дітей готує відповідні проекти рішень виконкому.

Затверджено також висновки служби у справах дітей про стан утримання, розвитку та виховання дітей в сім’ях опікунів/піклувальників, що обстежувалися, згідно із графіком, в І кварталі 2019 року.

Згідно із ухвалою Біловодського районного суду про відкриття провадження у цивільній справі, в якій орган опіки та піклування селищної ради виступає в  якості третьої особи без самостійних вимог, розглянуто висновок про доцільність позбавлення батьківських прав відповідача по справі.