Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

20 березня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконкому селищної ради.

Першим питанням порядку денного розглянуто заяву кандидата в піклувальники неповнолітнього, що залишився без батьківської опіки. Комісія дійшла висновку рекомендувати виконавчому комітету призначити кандидата піклувальником над неповнолітньою дитиною.

Розглянуто 46 заяв батьків дітей, які мають право на отримання статусу дітей, постраждалих від воєнних дій та збройних конфліктів. Комісія ухвалила рішення про доцільність надання відповідного статусу дітям, готуються проекти рішень виконавчого комітету селищної ради.

Надано дозвіл на укладання та підписання договіру купівлі-продажу квартири у власність неповнолітньої дитини за згодою її батьків.

Затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку в складних життєвих обставинах.