Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

20 лютого під головуванням заступника селищного голови Володимира Гніденка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконкому селищної ради.

Розглянуто 54 заяви батьків дітей, які мають право на отримання статусу дітей, постраждалих від воєнних дій та збройних конфліктів. Комісія ухвалила рішення про доцільність надання відповідного статусу дітям, готуються проекти рішень виконавчого комітету селищної ради.

Надано згоду на укладання та підписання договору дарування 1/2 частини квартири малолітній дитині.

Розглянуто також питання про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина України відносно малолітньої дитини. Готується висновок органу опіки та піклування селищної ради до суду.