Засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади»

9 липня п.р. під головуванням Біловодського селищного голови Олєйнікова Е. відбулося друге засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади».

Комісія розглянула питання «Про підсумки Громадського обговорення кандидатури СТЕПАНОВА Володимира Миколайовича на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади».

В інформації, представленій секретарем комісії Разумною Т.,   зазначалося, що на сайті Біловодської селищної ради та офіційній сторінці Facebook було розміщено ІНФОРМАЦІЙНУ ДОВІДКУ на СТЕПАНОВА ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади» зі зверненням до громадян прийняти участь в Громадському обговоренні даної кандидатури.

В обговоренні прийняло участь 165 громадян,  103 із них залишили свої коментарі на сайті. Всі вони позитивного змісту: це слова підтримки та високої оцінки діяльності Степанова В.М.

Так, наприклад:

Валентина Соловйова: Наша семья поддерживает это предложение! С искренним уважением относимся к Владимиру Николаевичу! Это, действительно, патриот Біловодського края!

Валентина Гладкова: Підтримую, гідний звання “Почесний громадянин”  за його відданість рідному краю.

Олександр Москальов: Прочитал все комментарии, ни одного негатива. Да и откуда им взяться. Владимир Николаевич достойный любой награды и звание это он заслужил. Також багато інших коментарів подібного змісту.

Комісія одноголосно прийняла рішення прийняти до уваги підсумки Громадського обговорення кандидатури СТЕПАНОВА В.М. на присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади».  Підготовлено протокол про підсумки Громадського обговорення, який підписали усі члени комісії.

Також було доручено секретарю комісії підготувати та передати разом з іншими документами проект рішення щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади» Степанову В.М. на розгляд сесії селищної ради.

З метою виготовлення банерної виставки «Гордість твоя, Біловодщино !»  директором КУ «Біловодський краєзнавчий музей» Верескуном Г. було презентовано членам комісії кандидатури знаменитих діячів Біловодщини, що прославили наш край та внесли вагомий внесок в його розвиток і процвітання.