Засідання експертної комісії архівного відділу виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

22 березня п.р. під головуванням заступника селищного голови Біловодської селищної ради Віталія Овчаренка відбулося засідання експертної комісії архівного відділу виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

В її роботі прийняли участь: керуючий справами селищної ради Полторак Л.О.,  члени комісії – працівники структурних підрозділів селищної ради.

На засідання експертної комісії було запрошено керівників та працівників, які відповідальні за організацію діловодства та роботу з архівними документами в установах, підпорядковані селищній раді.

Начальник архівного відділу виконавчого комітету селищної ради, секретар комісії  Разумна Т.І. представила на розгляд ЕК положення про експертні комісії та архівні підрозділи, інструкції з діловодства та номенклатури справ наступних установ: КУ «Централізована бібліотечна система», Біловодського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КУ «Біловодська дитячо – юнацька спортивна школа»,   Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Біловодського опорного закладу загальної середньої освіти.

Відбулося обговорення представлених документів, після чого вони були погоджені експертною комісією. В ході обговорення постало питання роботи установ по створенню управлінської інформації в електронній формі, організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну.

Головою комісії Овчаренко В.І. було доручено більш детально вивчити дане питання та разом з відділом інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення провести навчальний семінар.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here