Засідання чергової п’ятдесят другої сесії Біловодської селищної ради

На 20 листопада 2020 року Біловодським селищним головою було скликано пленарне засідання чергової п’ятдесят другої сесії Біловодської селищної ради. В порядок денний даної сесії було включено важливі питання, щодо яких необхідно було прийняти рішення.

Пленарне засідання п’ятдесят другої сесії Біловодської селищної ради не відбулося у зв`язку з відсутністю кворуму. Без поважних причин, не повідомивши про причини своєї неявки, на пленарне засідання сесії селищної ради не прийшли 20 депутатів.

Відповідно до частини 12 статті 46 «Про місцеве самоврядування» сесія ради є повноважною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради.

Брати участь в засіданнях комісій та пленарних засіданнях сесій селищної ради є виключним обов’язком кожного депутата селищної ради згідно із статтею 18 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».