Запущено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

Фонд Східна Європа засвідчує свою повагу Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді і Вам особисто та повідомляє.

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року

№ 849, Міністерством цифрової трансформації у партнерстві з Фондом Східна Європа в рамках реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» запущено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням:http://osvita.diia.gov.ua

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

30  березня  2020   року   на   платформі   став   доступним   новий   онлайн-курс «Цифрова грамотність для державних службовців» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants), який охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.

Інформуємо, що на платформі також можна знайти такі курси:

• «Базові цифрові навички», курс розрахований на людей поважного віку, які зможуть навчитися впевнено користуватися смартфоном, комп’ютером і планшетом. Курс включає в себе три сезони, кожен наступний складніше попереднього;
  • «Цифрові навички для вчителів», курс про використання онлайн- інструментів, щоб зробити навчальний процес більш захопливим і ефективним;
  • «Безпека дітей в інтернеті», курс для батьків як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.

Звертається до Вас з проханням надати підтримку в розповсюдженні інформації на своїх ресурсах щодо можливості перегляду зазначених онлайн-курсів. У разі необхідності Фонд Східна Європа готовий надати необхідну консультативну підтримку щодо проходження вищезазначених курсів.

Фонд Східна Європа користується цією нагодою, щоб поновити запевнення у своїй повазі Біловодській селищній об’єднаній територіальній громаді та висловити надію на подальшу плідну співпрацю в рамках програми EGAP.

З повагою, Президент Фонду Східна Європа                                      В. Лях