Запрошуємо на навчальний семінар зі складання проектних пропозицій!

0
68

Біловодською об’єднаною територіальною громадою та Агентством США з міжнародного розвитку  (USAID) 6 червня 2019 року підписаний Меморандум про співробітництво щодо реалізації проекту «Економічна підтримка Східної України».

Одним з напрямків діяльності по виконанню цього Меморандуму є розвиток малих та середніх підприємств. При співробітництві з USAID малі та середні підприємства, фізичні особи-підприємці, зацікавлені особи  мають можливість започаткувати новий, або розвинути існуючий бізнес в певних галузях економіки.

Управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради запрошує всіх бажаючих суб’єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців, осіб, які мають бажання започаткувати бізнес, на семінар-навчання з підготовки проектів для участі в грантових програмах USAID.

Захід відбудеться 3 липня 2019 року в малому залі Районного будинку культури о 10-00.