Запрошуємо до обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Біловодська селищна рада оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади Луганської області на 2021-2027 роки  та проєкту Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади Луганської області на 2021 – 2027 роки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки просимо надсилати до управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради до 17 вересня 2020 року  на e-mail: ueritbel@ukr.net.