Запрошуємо до обговорення Стратегічних документів

Для підвищення рівня життя кожного мешканця громади, з посиленою увагою до дітей, пенсіонерів, людей з інвалідністю, покращення умов проживання на території Біловодської ОТГ, поліпшення бізнес – та інвестиційного клімату Біловодською селищною радою підготовлено:

• проєкт Стратегії розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади Луганської області на 2021-2027 роки;
  • проєкт Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Біловодської об’єднаної територіальної громади Луганської області на 2021 – 2027 роки;
  • складено Звіт про стратегічну екологічну оцінку.

З метою врахування інтересів хлопчиків, дівчат, жінок, чоловіків, молоді, пенсіонерів та вразливих груп населення Біловодська селищна рада запрошує усіх активних та небайдужих представників громади долучитися до обговорення вищезазначених документів.

Зауваження та пропозиції до проєктних документів просимо надсилати до управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради до 15 листопада 2020 року  на e-mail: ueritbel@ukr.net.