Закінчився другий етап оформлення спеціальної бюджетної дотації

До уваги населення!

Закінчився другий етап оформлення спеціальної бюджетної дотації, згідно Постанови Кабінету Міністрів України  № 107 від 7 лютого 2018 року (зі змінами), в частині надання громадянам коштів, передбачених  за утримання молодняка великої рогатої худоби.

Біловодською селищною радою спільно з відповідальними особами старостинських округів своєчасно прийнято  пакети документів, складено відомості та 4 вересня подано до Департаменту агропромислового розвитку Луганської обласної  державної адміністрації для подальшого опрацювання.

Загальна чисельність населення, від якого прийнято пакети документів, складає 939 чоловік  за утримання 2547 голів молодняку ВРХ. Сума,  яку отримають мешканці Біловодської громади, що утримують молодняк ВРХ та подали документи для оформлення дотації,  за обидва її етапи становить 3 млн.74 тис. 500  грн., що  складає  майже 22% від обсягу фінансування спеціальної бюджетної дотації   по всім регіонам Луганської області.

На даний час Мінагрополітики забезпечує затвердження розподілу бюджетних коштів між  областями  України.

Звертаємо увагу, що надходження коштів  за другий етап дотації очікується у листопадімісяці 2019 року.

В той же час триває 3 етап  приймання документів для оформлення дотації від фізичних осіб – строк подачі до до 1 грудня.

Просимо мешканців громади, що утримають молодняк великої рогатої худоби не зволікати, своєчасно ідентифікувати молодняк ВРХ та у встановлені строки звертатися до відповідальних осіб старостинських округів за місцем розташування господарства, для оформлення дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

За довідками та роз’ясненнями у разі виникнення питань, звертатися за телефоном:    066 103 17 25