З працівниками Біловодської багатопрофільної лікарні проведено онлайн-нараду

Головними державними інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області  на підставі окремого доручення заступника голови Державної служби України з питань праці Дегнери І. від 06.11.2020 №Д-415/2.1/4.4-20 щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах тимчасового розміщення пацієнтів, мобільних госпіталях, у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою на інфікування COVID-19, з метою запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах охорони здоров’я була проведена інформаційно-роз’яснювальна онлайн-нарада у КНП «Біловодській багатопрофільній лікарні» Луганської області.

Присутньому персоналу та відповідальному за безпечну експлуатацію кисневого обладнання Комунального некомерційного підприємства «Біловодської багатопрофільної лікарні» Луганської області по закінченню онлайн-наради на електронну адресу був наданий інформаційно-методичний матеріал щодо безпечної експлуатації кисневих балонів.