З нагоди професійних свят керівництво Біловодської селищної ради привітало працівників Пенсійного фонду та Центру зайнятості

Керуюча справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лілія Полторак та начальниця відділу організаційно-кадрової роботи Біловодської селищної ради Людмила Щербак привітали від імені Біловодської селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу працівників Біловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області та Біловодського районного центру зайнятості з нагоди 29-ї річниці утворення Пенсійного фонду України та Державної служби зайнятості України.
Колективам Пенсійного фонду та Центру зайнятості були вручені Подяки Біловодської селищної ради за високий професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у реалізацію державної соціальної політики та справу соціальної підтримки мешканців Біловодщини та з нагоди 29-ї річниці утворення Пенсійного фонду України.
Особистими Подяками відзначено головного спеціаліста Біловодського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Біловодського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області Марію Теслю та провідного фахівця з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення Біловодського районного центру зайнятості Олену Жученко.
З нагоди професійного свята бажаємо міцного здоров`я, добробуту, щастя і радості, успіхів у вашій благородній праці!