З легальних доходів до бюджетів сплачено понад 21 мільйонів гривень ПДФО

Станом на 01.02.2020 року платниками Станично-Луганського, Біловодського та Міловських районів до бюджетів усіх рівнів сплачено 21,4 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Таким чином з легальних доходів  до бюджетів спрямовано на 35 відсотків більше ПДФО ніж у минулому році, – інформує начальник Станично-Луганського управління Головного Управління ДПС у Луганській області.

Позитивний фінансовий результат від заходів у напрямку детінізації економіки, зокрема, ринку праці-очевидний.

Тому під час кожної зустрічі з представниками підприємницької спільноти фахівці управління  обов’язково акцентують увагу на важливості легального працевлаштування та дотримання законодавчих вимог при здійсненні оплати праці. Маючи офіційне робоче місце, кожен працівник може розраховувати на соціальну допомогу держави у випадку втрати працездатності, а також гідне пенсійне забезпечення в майбутньому.