З дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні минуло 75 років

У Біловодську вшанували пам’ять воїнів з нагоди 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. «Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу», – зауважив селищний голова Едуард Олєйніков.
Враховуючи карантинні обмеження, керівництво селищної ради та жителі Біловодська прийшли до пам’ятника загиблим воїнам, щоб вшанувати пам’ять Героїв. До Вічного вогню лягли живі квіти від вдячних біловодчан.
«У Біловодській громаді проживає 174 учасника війни, 6 учасників бойових дій та двоє прирівняних до них. Керівництво громади та районна організація ветеранів тепло привітали зі святом Перемоги кожного учасника війни. Ми повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо», – зазначила голова районної організації ветеранів України Валентина Негода.
Представники духовенства відслужили панахиду за упокій героїв Другої світової війни, молилися за всіх, хто віддав свою душу за мирне українське небо. Цьогоріч, в умовах карантину та враховуючи відповідні обмеження, всі учасники заходу на знак миру та подяки ветеранам за перемогу і звільнення рідної землі від загарбників, низько схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя в роки Другої світової війни.