Юні науковці Біловодської ОТГ.

Цими вихідними учні Біловодської ОТГ приймали участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді.

Цього року 6 талановитих дівчат у 5 наукових відділеннях презентували свої наукові здобутки:

агрономія – Артющенко Катерина, Біловодський опорний ЗЗСО, науковий керівник Хаблак Олександр Григорович;

хімія – Марченко Анастасія, Біловодська гімназія, науковий керівник Ріпна Ольга Іванівна;

екологія – Шпота Владислава та Корсун Катерина – Євсузьський ЗЗСО, науковий керівник Хорошевська Світлана Григорівна;

літературна творчість – Калашник Анастасія, Городищенський ЗЗСО, науковий керівник Гармаш Зінаіда Іванівна;

ландшафтознавство – Філіпенко Юлія, Городищенський ЗЗСО, науковий керівник Шептульова Олена Миколаївна.

В суботу кожен учасник конкурсу-захисту мав виконати контрольну роботу з базової дисципліни, а в неділю представити й захисти свою науково-дослідницьку роботу. Молоді науковці нашої ОТГ гідно показали себе на цих етапах. Дівчатка впевнено розповідали про ствою роботу, вправно користувалися мультимедійними засобами для демонстрації презентації робіт та чітко відповідали на безліч питань як від конкурентів по секції так і від членів журі секції.

Висловлюємо вдячність Рубіжанській обласній загальноосвітній санаторній школі інтернату за теплий прийом, гостинність та надану можливість для перебування наших дітей.

Самим хвилюючим стало очікування підсумку захисту робіт. Призових місць у нас не багато (чекаємо офіційний лист), але той досвід, ті нові враження та знайомства, якими тепер дівчатка володіють – це варто більшого ніж суб’єктивна оцінка.

Вітаємо наших юних науковців та їх керівників і бажаємо натхнення для наступних досліджень.