«Youth Innovations Bank – Банк Молодіжних Ініціатив»

ℹ️ ГО «Рада жінок Донеччини» запущено навчальну програму «Youth Innovations Bank – Банк Молодіжних Ініціатив», яка спрямована на підтримку інноваційних проєктів молоді, підвищення спроможності молодих людей знаходити інноваційні рішення для викликів, які проживають у громадах Луганської та Донецької областей.

Це безплатна навчальна програма для молодих людей у віці 14-35 років, в тому числі, але не виключно: учасники та учасниці, активісти та активістки шкільного та студентського самоврядування, члени та членкині молодіжних рад, засновники та засновниці (молодіжних) громадських організацій та/або молодіжних громадських об’єднань, співробітники та співробітниці комунальних закладів, молодіжних центрів.

27 та 29 липня 2021 для учасників буде проведено інтенсивну онлайн сесію з інновацій.

Навчання включатиме основний блок навчання, що складається з тренінгів та менторських зустрічей; проведення Хакатону для команд-учасників, де вони доопрацюють та презентують свої проєкти, а також надання стартової підтримки інноваційної ідеї молоді та реалізація проєктів.

В межах проєкту буде профінансовано по 5 проєктів з Донецької та Луганської областей. Сума фінансування – до 3000 доларів на втілення інноваційних ідей у життя.