XXVІІ-й обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

Вітаємо переможців!

За результатами XXVІІ-го обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт переможцями від Біловодської філії ЛОМАНУМ стали:

• I місце – Мороз Олексій (секція «Агрономія»), учень Євсузького ліцею, науковий керівник – вчитель біології Євсузького ліцею – Хорошевська С.Г.
  • III місце – Богомаз Єлизавета (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»), науковий керівник – вчитель біології Євсузького ліцею – Хорошевська С.Г.

20-21 лютого відбувся ХХVІІ обласний конкурс – захист науково–дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді, який вперше в історії існування проходив в онлайн форматі.

Конкурс зібрав обдарованих старшокласників з усієї Луганської області, які представляли наукові роботи. Переможці конкурсу визначалися у кожній із секцій. Даний захід сміливо можна вважати важливою ланкою у професійному становленні учнівської молоді, досвід публічного захисту дозволить школярам почувати себе впевнено у будь-якій сфері навчальної діяльності.

Відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради та Біловодська філія ЛОМАНУМ щиро вітають переможців!
Бажаємо юним науковцям творчого натхнення, вагомих здобутків, успіхів у наукових починаннях та нових перемог!