Випускника Євсузького закладу освіти Андрія Лисогора відзначено ректоратом Харківської академії

До Євсузького ЗЗСО надійшов лист з Харківської державної зоотехнічної академії, в якому ректорат академії висловлює щиру вдячність колективу школи за високий рівень підготовки випускника 2016 року Андрія Лисогора.
Про свого учня розповідає класний керівник Аліна Лисогор: «Сьогодні, у День захисту дітей, хочеться розповісти про юнака, який достойно представляє на Харківщині свій рідний край – Біловодщину. Лисогор Андрій Михайлович – доброзичливий, привітний, веселий, товариський, старанний, активний, відповідальний, уважний, безконфліктний, завжди готовий прийти на допомогу.
Андрій навчався в Євсузькому ЗЗСО І-ІІІ ст. з 2005 по 2016 р. За час навчання сумлінно вивчав шкільні предмети, а також був активним учасником та переможцем не лише районного, а й обласного етапу олімпіад. Виявляв нахили до вивчення біології – саме це і визначило його подальшу долю.
Наразі Андрій навчається на 3-му курсі факультету «Ветеринарна медицина» Харківської державної зооветеринарної академії. За час навчання зарекомендував себе сумлінним і дисциплінованим студентом. Має відмінні та добрі результати із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін. У групі користується заслуженим авторитетом, тому є старостою. Також Андрій бере активну участь у суспільному житті академії, а саме у наукових конференціях. Член інститутської команди КВН. Хобі Андрія переросло у серйозну справу, адже юнак не просто займається гирьовим спортом, а й посідав призові місця протягом останніх двох років.
Андрій – гарний співрозмовник, начитаний, легко знаходить спільну мову не лише з ровесниками, а й зі старшими та молодшими себе. Налаштований позитивно і здатний приймати самостійні та відповідальні рішення.
В родині Андрія панує взаємоповага та порозуміння, тому постійна підтримка допомагає досягати нових вершин та звершень.
Від себе особисто та від усього колективу нашого закладу освіти бажаємо Андрію міцного здоров’я, успіхів у навчанні та активної життєвої позиції!»
Біловодська громада пишається Андрієм та бажає йому успіхів у навчанні та будь-яких починаннях! Висловлюємо щиру вдячність за гідне виховання сина батькам та за високий рівень підготовки вчителям Євсузького ЗЗСО.