Виплата компенсації за Програмою енергозбереження для населення

0
118

З метою фінансової підтримки жителів Біловодської ОТГ для проведення заходів з енергоефективності в житлових будинках прийнято Програму енергозбереження для населення Біловодської ОТГ Луганської області на 2018-2020 роки.

Програмою передбачається відшкодування частини тіла кредиту, отриманого позичальниками на цілі з енергозбереження та енергоефективної модернізації житлових будинків у ПАТ «Державний ощадний банк України» у розмірі 5 відсотків від розміру суми кредиту, але не більше 3 тис. грн. за одним кредитним договором.

За 2018 рік  з бюджету громади здійснено виплату компенсації за 52 кредитними договорами. Сума компенсації склала 80406,50 грн.

Реалізація заходів Програми дозволить створити комплексний фінансово-економічний механізм стимулювання впровадження населенням енергозберігаючих заходів за рахунок поєднання власних коштів та коштів місцевого бюджету. Дія Програми продовжується і в поточному році.

За довідками з питань отримання компенсації за Програмою звертайтесь до відділення Ощадбанку або в Контакт-центр за тел.: 2-03-50; +38 (050) 0855005.