Виїзний прийом у Новолимарівському старостинському окрузі

19 серпня в Новолимарівському старостинському окрузі відбувся виїзний прийом громадян керівництвом Біловодської селищної ради.
Консультували та відповідали на питання громадян: селищний голова Едуард Олєйніков, керуючий справами виконавчого комітету Лілія Полторак, начальник управління економічного розвитку та торгівлі Олена Шилобрид, начальник відділу земельних відносин Роман Іванович, головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Олександр Шиков, депутат Біловодської селищної ради Сергій Юрченко та в.о.старости Новолимарівського старостинського округу Інна Коваль.
Серед присутніх на прийомі були директор філії «Лимарівський кінний завод № 61 ДП Конярство України» Іван Кудря та керівник КООП «Пчелопром» Валентин Гарковець.
Питання, з якими звернулися громадяни під час прийому:
1. Транспортне сполучення, стан дороги та узбіччя; питання освітлення вулиць в селі (Онищук Олександр (с.Копані)
2. Передача адмінбудівлі дитсадку з балансу ДП Конярство України на баланс відділу освіти виконкому селищної ради (Голубнича Наталія, директор дитячого садочку)
3. Видалення дерев навколо будівлі школи, питання підвозу вчителів з інших населених пунктів (Чмихало Олександр, директор школи)
4. Підтоплення вулиці Центральної в с.Новолимарівка (Шевчук Людмила)
Громадянам надано вичерпні відповіді з приводу порушених ними питань.
Керівникам відповідних структурних підрозділів надано контрольні доручення.