Виїзний прийом селищного голови Біловодської селищної ради Едуарда Олєйнікова.

0
120

4 лютого 2019 року відбувся виїзний прийом селищного голови Біловодської селищної ради Едуарда Олєйнікова до с. Данилівка та с. Третяківка Біловодської ОТГ.

Зустріч відбулася за участю заступника селищного голови, помічника народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимира Гніденка, керуючого справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лілії Полторак, начальників відділів та управлінь Біловодської селищної ради, головного лікаря КЗ « Біловодська центральна районна лікарня» Романа Чередниченка, в. о. старости Данилівського старостинського округу Олександра Москальова.

В ході спілкування до Едуарда Миколайовича зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності сіл, своїми проблемами та негараздами. Порушувались питання стану доріг, соціального захисту, транспортного сполучення та питання охорони здоров’я.

На поставлені звернення надані роз’яснення, окремі з них, що потребують детального вивчення, взяті на контроль відповідними відділами та управліннями Біловодської селищної ради.