Виїзд мультидисциплінарної команди ТЦСО (НСП) до Бараниківського старостинського округу

Мультидисциплінарна команда ТЦСО (НСП) Біловодської селищної ради здійснила виїзд до Бараниківського старостинського округу з метою надання соціальних послуг. Громадяни, які обслуговуються у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги мали змогу отримати перукарські послуги.

Люди похилого, які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома були навідані за місцем проживання. Серед найбільш актуальних потреб людей похилого віку – є потреба в спілкуванні, допомозі й підтримці.

Тож всі проблеми були вислухані, та визначені шляхи їх вирішення. Також отримувачам соціальної послуги догляд вдома було роз’яснено складові цієї послуги.

#tercentr_мультидисциплінарна #tercentr_доглядвдома