Вшанування пам’яті великого Кобзаря учнями Біловодської гімназії.

0
4

9 березня 2019 року виповнилося 205 років з дня народження геніального пророка, філософа, художника, мислителя, великого Кобзаря, сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка.
По всій Україні з цього приводу пройшли урочисті зібрання.
Учнями Біловодської гімназії було проведено літературно – музичне свято, присвячене святкуванню Дня народження Тараса Шевченка.
На заході були присутні заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Ліщик, селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України від політичної партії «НАШ КРАЙ» Сергія Шахова Володимир Гніденко, начальник відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради Катерина Бас та спеціалісти відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради.
Метою заходу було показати величність Кобзаря, вшанувати його пам’ять.
З уст учнів лунали рядки відомих творів поету.
Такі заходи виховують патріотичні почуття, любов до рідної країни, людей, природи, прагнення більше дізнатися про своїх видатних співвітчизників.