Волейболісти Біловодської громади стали другими на Всеукраїнських змаганнях серед команд сільських і селищних ОТГ

19-22 вересня у селищі Ворохта Івано-Франківської області відбулись змагання серед команд сільських, селищних об’єднаних територіальних громад України, організовані та проведені Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством «Колос» АПК України.
До селища поборотись за титул найспортивнішої ОТГ України прибули команди з 21 області. Змагання проводились з таких видів спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, гирьовий спорт.
В змаганнях з волейболу Луганську область представляла команда волейболістів Біловодської ОТГ, яка раніше виборола І місце на обласних змаганнях.
Хлопці-волейболісти Задорожній Ігор, Трухан Вячеслав, Щербак Юрій, Тіщенко Олександр, Комишан Володимир, Маліновський Віталій, Крапівцев Сергій та Кучеров Андрій на чолі з тренером, директором Біловодської ДЮСШ Олегом Мирошником продемонстрували високий результат! Команда посіла 1 місце в підгрупі, обігравши команди з Донецька 2: 0 і Тернополя 2: 0, у 1/8 – Рівне 2:0. У півфіналі – Одеса 2: 0. У фіналі наші хлопці зустрілися з командою з Дніпра і в запеклій боротьбі поступилися рахунком 2:0 (16-14 і 15:11), в результаті чого отримали «срібло».
Вітаємо з перемогою та висловлюємо величезну подяку команді і тренеру за гідний виступ на змаганнях та популяризацію здорового способу життя. Пишаємось!