Візит керівників до закладів освіти

Голова селищної ради Едуард Олєйніков та начальник відділу освіти Лариса Супрун з робочим візитом відвідали Новолимарівський дошкільний та загальноосвітній заклади, а також Кононівський ЗЗСО. Питання поїздки – підготовка закладів освіти до початку нового навчального року.

Під час зустрічі керівники закладів освіти Наталія Бабенко та Олександр Чмихало розповіли, що вже зроблено, а що в стадії завершення. Директор Кононівського закладу звернулась до керівника громади з приводу аварійного стану мосту, який розташований на шляху руху шкільного автобуса. Прийняте рішення направити звернення щодо вирішення даного питання до очільника області та Луганського облавтодора. Крім того, Едуард Олєйніков дав доручення відділу освіти придбати для школи мотокосу для приведення пришкільної території в належний стан та забезпечити школу потрібними канцелярськими приладами .

Директор Новолимарівської школи підняв питання щодо забезпечення закладу освіти  якісною питною водою, безперебійним швидкісним інтернетом та придбання проектору для кабінету інформатики.