Візит головного лікаря КЗ «Біловодська центральна районна лікарня» Романа Чередниченка до Новодеркульського ЗЗСО.

11.02.2019 року до Новодеркульського ЗЗСО імені А.В.Пастухова завітав головний лікар комунального закладу “Біловодська центральна районна лікарня”, депутат Біловодської селищної ради Роман Чередниченко з метою профорієнтаційної роботи.

Учні 10-11 класів ознайомилися з умовами вступу до Луганського державного медичного університету. Старшокласників було проінформовано щодо умов, створених для роботи в Біловодській центральній лікарні та ознайомлено з пільгами, які отримують абітурієнти, що повертаються на роботу до БЦРЛ по закінченню навчання.

Новодеркульський ЗЗСО умені А.В. Пастухова дякує Роману Васильовичу за змістовну за цікаву інформацію.