Відремонтовано Центр інтегрованих соціальних послуг

В рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру Біловодська громада отримала можливість взяти участь у пілотному проєкті «Запровадження сучасної інтегрованої моделі надання соціальних послуг». Його мета – надання методологічної та ресурсної підтримки у розробці та створенні системи надання соціальних послуг населенню на місцевому рівні. В результаті реалізації проєкту було запроваджено інтегровану модель надання соціальних послуг.
В процесі реалізації проєкту за кошти місцевого бюджету відремонтовано приміщення по вул. Філоненка, буд. 11, в якому зараз знаходиться Центр інтегрованих соціальних послуг.
Центром забезпечується надання соціальних послуг через фахівців відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Біловодської селищної ради, прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання соціальних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання соціальних послуг.
Центр облаштовано з урахуванням потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями. За кошти Програми ООН триває оснащення приміщення Центру сучасними меблями, офісною технікою.
На даний час вже облаштовано 6 віддалених робочих місць фахівців із соціальної роботи Біловодського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у старостатах, а саме закуплено техніку та меблі.