Відкритий турнір шашок та шахів присвячений пам’яті Почесного жителя Біловодська Івана Короленка

На Біловодщині на базі Біловодської ДЮСШ відбувся відкритий турнір шашок та шахів серед жінок та чоловіків, присвячений пам’яті І.І. Короленка.
Любителі шахів та шашок зібрались 20 лютого, щоб позмагатись між собою в інтелектуальних перегонах.

Результати відкритого турніру з шашок:
І місце завоював Євген Дмитренко,
ІІ місце виборола Наталя Гончарова,
ІІІ місце посів Валерій Кононенко.

Підсумки шахових баталій відкритого турніру шахів присвячений пам’яті І.І. Короленка наступні:
І місце виборов Василь Гриценко,
ІІ місце виборов Юрій Клочок,
ІІІ місце – у Василя Нескромного.

Загалом змагання пройшли в дружній і теплій атмосфері. Переможців та призерів нагороджено грамотами та медалями відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

Окрім того, хотілось на високому рівні відмітити роботу суддів Віктора Іваненка та Юрія Клочка та подякувати за проявлений професіоналізм на самих змаганнях.