Відкритий турнір Новопсковської територіальної громади з настільного тенісу

20 березня 2021року, в спортивному залі Новопсковського ЗЗСО пройшов відкритий турнір Новопсковської територіальної громади з настільного тенісу. В турнірі брали участь спортсмени з 5 територіальних громад: Новопсковської, Старобільської, Біловодської, Міловської та Білокуракінської.

В результаті запеклої, безкомпромісної боротьби тенісісти з Біловодська поступилися лише господарям змагань та спортсменам зі Старобільська. Команда виступала у складі: Сергій Бабіч, Андрій Сокирка, Іван Бувальцев та Євген Цвірінько.

В особистих змаганнях найбільш успішно виступили Євген Цвірінько та Сергій Бабіч, які перемогли низку спортсменів, що мали вищий рейтинг та значно більший досвід виступів на змаганнях обласного рівня