Відкритий обласний турнір з гирьового спорту присвячений пам’яті Почесного жителя Біловодська Івана Короленко

В суботу, 20 лютого 2021 року в спортивній залі Біловодської ДЮСШ відбувся відкритий обласний турнір з гирьового спорту присвячений пам’яті І.І.Короленко.
В урочистостях взяли участь селищний голова Олег Мирошник та заступник селищної голови Володимир Гніденко.
Почесними гостями заходу стали голова обласної організації товариства «Колос» Анатолій Бєлік, головний суддя Валерій Суркіс, заслужений тренер України Володимир Самардак, майстри спорту міжнародного класу Михайло Руденко та Олег Чумак і почесний громадянин Біловодська Олександр Романюк.

Продемонструвати свої здібності могли спортсмени різного віку та статті. Так у змаганнях брали команди з Донецької області, ГУНП Сєвєродонецька, Новопсковської громади, смт Мілове та представники Біловодської ДЮСШ, Нижньодуванської ДЮСШ, Білокуракінської ДЮСШ, Старобільської ДЮСШ й Новоайдарської ДЮСШ.

І місце посіла команда Білокуракінської ДЮСШ,
місце – команда Новопсковської ОТГ,
ІІІ місце посіла команда Старобільської ДЮСШ.

Переможці та призери у кожній ваговій категорії нагороджувались грамотами і медалями в особистому заліку, команда – переможниця та команди – призери нагороджувались кубками.