Відкриття головної ялинки Біловодської об’єднаної територіальної громади

0
10

22 грудня 2018 року, о 14:00 біля Біловодського районного Будинку культури відбулося яскраве відкриття Новорічної ялинки.

Подивитися на головну ялинку селища й взяти участь у програмі урочистого відкриття прийшло чимало мешканців громади та дітлахів.

З вітальним словом до присутніх святкового дійства звернувся селищний голова Едуард Олєйніков і привітав усіх із прийдешніми святами.

Після привітань, з новорічною програмою виступили учасники художньої самодіяльності Біловодського будинку культури. Разом з присутніми співали новорічні та різдвяні пісні. За допомогою ведучих Снігуроньки й Діда Мороза та гучних викриків публіки весело увімкнули яскраві ліхтарі ялинки.

Святкова програма була наповнена піснями, танцями, проведенням конкурсів.

Тож, нехай наша красуня ялиночка своїми чарівними, яскравими вогниками, зігріває та дарує новорічний настрій кожному жителю Біловодської об’єднаної територіальної громади.

Миру, добра та всіляких гараздів зичимо у Новому 2019 році!