Відкриті уроки в Біловодській гімназії вчителів, що атестуються.

Естафету проведення відкритих уроків та заходів вчителів, що атестуються, взяла Біловодська гімназія. Так, відповідно плану місячника педагогічної майстерності 12 лютого 2019 року відкритий урок з біології провела Інна Авраменко у 8-А класі на тему “Серцево-судинні хвороби та їх профілактика. Перша домедична допомога при кровотечах” та позакласний захід “Засідання комітету ООН з охорони навколишнього середовища «Міжнародне співробітництво у вирішенні проблеми зміни клімату»

.Під час проведення відкритих уроків, а також позакласних заходів були використані нетрадиційні активні форми навчання та інтерактивні методи, створенні ситуації успіху та активного пошуку, здогадів, роздумів, дискусій, розв’язання суперечностей, було використано як групові й колективні, так й індивідуальні форми роботи. Урок біології в 8-А класі був проведений в нестандартній формі з використанням кооперативно-групового навчання “Перевернутий клас” та «Світове кафе», заданий темп роботи; використання мультимедійних технологій, аудіо та відео супроводження, міжпредметні зв’язки та сучасність подання та закріплення матеріалу – показники відповідності кваліфікаційній категорії вчителя.

Попереду ще два вчителя Біловодської гімназії доводитимуть свою відповідність на присвоєння кваліфікації в позачергову атастацію, сподіваємось на достойні уроки та заходи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here