Відділ містобудування та архітектури

Містобудування , архітектура 

ПОРЯДОК

ПОРЯДОК проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт

ІНФОРМАЦІЯ ПО АДМІНІСТРАТИВНИМ ПОСЛУГАМ

Інформаційна карта Погодження проекту землеустрою

Інформаційна карта Паспорт привязки тимчасових споруд

Інформаційна карта Містобудівні умови і обмеження

Інформаційна карта Будівельний паспорт

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ

СМТ. БІЛОВОДСЬК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ В РАЙОНІ

ВУЛ. ПЕТРОВСЬКОГО, ПІДГІРНОЇ, ФІЛОНЕНКА.

Проект «Детальний план території смт. Біловодськ Луганської області в районі вул. Петровського, Підгірної, Філоненка» (територія лікарняного комплексу) розроблено ДП УДПІ «Укрміськбудпроект» м. Харків відповідно до рішення Біловодської селищної ради від 11.05.2018 р. № 10/7 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території лікарняного комплексу в смт. Біловодськ Луганської області».  

Мета проекту: будівництво центральної амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги в смт. Біловодськ на території лікарняного комплексу на виконання Закону України №2206-VIII від 14.11.2017 року «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» та постанови КМУ від 06.12.2017 р. №983 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості».

Детальний план території спирається на матеріали Генерального плану селища Біловодськ, розробленого в 1967 р., відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ДБН Б. 1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

05 липня 2018 року Проект «Детальний план території смт. Біловодськ Луганської області в районі вул. Петровського, Підгірної, Філоненка» було розглянуто на архітектурно-містобудівній Раді при відділі містобудування, архітектури та ЖКГ Біловодської районної державної адміністрації та рекомендовано затвердити за умови внесення змін до проектного рішення згідно проколу.

09 липня 2018 року після внесення зазначених змін Проект «Детальний план території смт. Біловодськ Луганської області в районі вул. Петровського, Підгірної, Філоненка» затверджено рішенням сесії Біловодської селищої ради №13/8.

РЕЄСТР МІСТОБУДІВНИХ УМОВ ТА ОБМЕЖЕНЬ
№ з/п Дата та номер наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень Замовник об’єкта будівництва Назва об’єкта будівництва Адреса об’єкта будівництва Інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень Підстава для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень Електронна скан-копія примірника містобудівних умов та обмежень
1 Наказ №1 від 17.08.2018 р. Карпов Олександр Іванович Магазин продовольчих товарів 92800,Луганська область, Білоовдський район, смт. Біловодськ, вул. Петровського 32А відсутня відсутня Містобудівні умови Карпов О.І.
2 Наказ №2 від 21.09.2018 р. Управління капітальним будівництвом Ллуганської обласної державної адмінистрації Будівництво Біловодської амбулаторії загальної практики -сімейної медицини 92800,Луганська область, Білоовдський район, смт. Біловодськ, вул. Петровського відсутня відсутня Містобудівні умови Амбулаторія

Житлово-комунальне господарство

ПРАВИЛА благоустрою території Біловодської об’єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА З УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ