Відбувся виїзний прийом у Данилівському старостинському окрузі

У Данилівському старостинському окрузі відбувся виїзний прийом громадян керівництвом Біловодської селищної ради.
Консультували та відповідали на питання громадян: селищний голова Едуард Олєйніков, заступник селищного голови Віталій Овчаренко, керуюча справами виконавчого комітету Лілія Полторак, начальниця відділу освіти Лариса Супрун, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Віталій Мажула та в.о. старости Данилівського старостинського округу Олександр Москальов.
Під час зустрічі були порушені питання щодо стану доріг, вуличного освітлення населених пунктів округу, облаштування футбольного поля та волейбольної площадки, вивозу побутових відходів. З приводу порушених питань жителям округу надали вичерпні відповіді.
Керівникам відповідних структурних підрозділів надано контрольні доручення.
Також, селищний голова Едуард Олєйніков завітав до Новодеркульського ЗЗСО імені А.В. Пастухова та привітав з Днем народження директорку закладу Наталію Гребєнік.