Відбувся триденний тренінг з міжвідомчої взаємодії для керівників/менеджерів відповідних підрозділів Біловодської ОТГ

У рамках проєкту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», впровадженого Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та БО «ЛОВ»СОС Дитяче містечко» у складі Консорціуму партнерських організацій за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW) у Біловодську відбувся триденний тренінг з міжвідомчої взаємодії для керівників/менеджерів відповідних підрозділів Біловодської ОТГ.
Учасниками заходу були фахівці служби у справах дітей, соціального захисту населення, центру надання соціальних послуг, соціальні педагоги ЗНЗ громади та представники ювенальної превенції.
Метою заходу було сформувати в учасників уявлення про функції та повноваження ОТГ щодо забезпечення й дотримання прав дитини.
За результатами тренінгу виконано поставлені завдання:
– актуалізовано основні функції ОТГ як органу опіки й піклування;
– визначено відповідальність кожного структурного підрозділу ОТГ щодо дотримання прав дитини відповідно до діючого законодавства;
– відпрацьовано основні напрямки взаємодії між структурними підрозділами ОТГ в рамках забезпечення й дотримання прав дитини;
– підготовано драфт протоколу взаємодії.