Відбувся тренінг з проектного менеджменту!

0
8

03 квітня 2019 року в приміщенні центральної районної бібліотеки для представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій та всіх бажаючих навчитися написати проекти відбувся тренінг з проектного менеджменту, який провели радник з питань регіонального розвитку Луганського ВП Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитро Дрожжин та заступник виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області Альберт Зінченко.
Під час насиченої роботи учасники тренінгу отримали практичні знання, навички та конкретні консультації щодо планування та втілення ідеї у практику.
Альберт Зінченко зупинився на основних положеннях проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, подача проектних пропозицій на який триватиме до 14 травня 2019 року. Особливу увагу приділив умовам фінансування та новим критеріям оцінки проектів.
Крім того, було зазначено про готовність Асоціації органів місцевого самоврядування надавати консультаційну та методологічну допомогу при підготовці проектів для участі в конкурсі.
Тож, робота по формуванню проектних пропозицій розпочата.
Нагадуємо, що у 2018 році за ініціативи громадськості на території Біловодської ОТГ було реалізовано 7 проектів в рамках обласного конкурсу загальної вартістю 2723 тис.грн., з яких 1199 тис.грн. залучені кошти обласного бюджету, 1311 тис.грн. – кошти бюджету громади, 213 тис.грн. – кошти громадськості.