Відбувся тренінг із планування соціальних послуг

У Біловодській ОТГ в рамках Проекту «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та БО «ЛОВ «СОС Дитяче містечко» у складі Консорціуму партнерських організацій за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW) відбувся чотириденний тренінг із планування соціальних послуг в Біловодській ОТГ «Оцінка потреб в послугах/планування соціальних послуг».
Під час тренінгу експертка проекту Толстоухова Світлана та експертка, соціологиня Дмитрук Наталя ознайомили учасників тренінгу з інструментарієм оцінки потреб громади в соціальних послугах; провели фокус-групи та надали консультативно-методичну допомогу фахівцям у визначенні потреб громад у соціальних послугах для сімей з дітьми та їх плануванні.