Відбувся тестувальний виїзд мобільного ЦНАПу

Сьогодні відбувся тестувальний виїзд мобільного ЦНАПу до Бараниківського та Нижньобараниківського старостинських округів. Під час годин прийому від жителів сіл було прийнято 6 заявок на оформлення земельних ділянок, здійснено видачу 26 результатів надання адміністративних послуг та надано 34 консультації.
В подальшому мобільний ЦНАП буде працювати за маршрутами та графіками, визначеними відповідно до отриманих попередніх заявок від мешканців відповідних населених пунктів ОТГ. Графік буде оприлюднено на офіційних сайтах Біловодської селищної ради та ЦНАПу. За потребою до участі в роботі мобільного ЦНАПу будуть долучатися працівники районного центру зайнятості, пенсійного фонду, фонду соціального страхування, відділу соціального захисту населення виконкому Біловодської селищної ради.
Нагадаємо, що два сучасні мобільні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи) були передані Біловодській та Кремінській ОТГ в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) за фінансової підтримки Європейського Союзу в грудні 2019 року.
Заявку на виїзд мобільного ЦНАПу можна подати за телефонами: (06466) 2 02 88, 099 960 93 61.