Відбувся семінар «Цикл життя багатоквартирного будинку»

Для співвласників багатоквартирних житлових будинків смт. Біловодськ відбувся семінар «Цикл життя багатоквартирного будинку» за участю представниці Програми відновлення та розбудови миру ПРООН в Україні (доповідач – координатор проекту HOUSES в Луганській області Світлана Коваль).
На семінарі обговорювалися наступні питання:
• погляд на весь життєвий цикл багатоквартирного будинку замість тільки етапу експлуатації;
• експлуатація житлових будівель в Україні з урахуванням норм українського законодавства;
• стратегія обслуговування та ремонту будівель;
• енергоефективність в житлових будинках. Енергетичні аудити та енергетична сертифікація житлових будинків.

Якщо Вас зацікавила інформація та Ви вирішили створити ОСББ, додаткову консультацію можна отримати за телефоном 066 712 15 47 (Світлана Коваль, координатор проекту HOUSES в Луганській області).

На місцевому рівні: за телефоном 0954179474 (Віталій Мажула, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету селищної ради).