Відбувся семінар-тренінг «Згуртування навколо спадщини як ресурсу для розвитку громади»

У малій залі РБК відбувся семінар-тренінг «Згуртування навколо спадщини як ресурсу для розвитку громади», проведений в рамках співпраці з ПРООН, до якого долучилися представники Біловодської селищної ради та всі, хто любить свій край, вболіває за його розвиток, хоче долучитися до спільної роботи в команді та можете запропонувати цікаві ідеї.
Під час семінару учасники дізналися про соціальне та економічне значення спадщини, роль громади в її збереженні та дбайливому використанні; нематеріальну спадщину та її інтерпретацію (були наведені приклади), а також про креативні індустрії, унікальність пропозицій та послуг, роль атракцій в створенні туристичного продукту, почули про досвід громад Західної України.
Присутні активно брали участь у практичній роботі – візуалізували спадщину та інші ресурси Біловодської громади. Був проведений майстер-клас «Google-інструменти для спільної роботи та візуалізації даних», в якому розповідали про карти google для загального використання, їх актуальність та особливості додавання об’єктів, а також про створення окремої інтерактивної карти громади в режимі реального часу.
Семінар-тренінг провели фахівці: автор і координатор проекту «Туристична Лиманщина», менеджер з внутрішнього туризму, голова ГО «ЦПГА»Крила» Яна Синиця (с. Крива Лука); автор проєкту «Шахты и рудники Донбасса», краєзнавець, фотограф Михайло Кулішов (м. Бахмут); член НСЖУ та НСКУ, лауреат літературних премій «Крилатий Лев» та «Благовіст» Оксана Дрогомирецька (м. Івано-Франківськ) та WebVR-розробник, професійний фотограф, розробник туристичного сувеніру «Travelbox VR», головний редактор «LoviLeto.com.ua», «Turist.dn.ua» Сергій Орлик.
Представники Біловодської ОТГ висловили гостям вдячність за корисну співпрацю та вручили пам’ятні подарунки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here