Відбувся семінар-тренінг «Згуртування навколо спадщини як ресурсу для розвитку громади»

У малій залі РБК відбувся семінар-тренінг «Згуртування навколо спадщини як ресурсу для розвитку громади», проведений в рамках співпраці з ПРООН, до якого долучилися представники Біловодської селищної ради та всі, хто любить свій край, вболіває за його розвиток, хоче долучитися до спільної роботи в команді та можете запропонувати цікаві ідеї.
Під час семінару учасники дізналися про соціальне та економічне значення спадщини, роль громади в її збереженні та дбайливому використанні; нематеріальну спадщину та її інтерпретацію (були наведені приклади), а також про креативні індустрії, унікальність пропозицій та послуг, роль атракцій в створенні туристичного продукту, почули про досвід громад Західної України.
Присутні активно брали участь у практичній роботі – візуалізували спадщину та інші ресурси Біловодської громади. Був проведений майстер-клас «Google-інструменти для спільної роботи та візуалізації даних», в якому розповідали про карти google для загального використання, їх актуальність та особливості додавання об’єктів, а також про створення окремої інтерактивної карти громади в режимі реального часу.
Семінар-тренінг провели фахівці: автор і координатор проекту «Туристична Лиманщина», менеджер з внутрішнього туризму, голова ГО «ЦПГА»Крила» Яна Синиця (с. Крива Лука); автор проєкту «Шахты и рудники Донбасса», краєзнавець, фотограф Михайло Кулішов (м. Бахмут); член НСЖУ та НСКУ, лауреат літературних премій «Крилатий Лев» та «Благовіст» Оксана Дрогомирецька (м. Івано-Франківськ) та WebVR-розробник, професійний фотограф, розробник туристичного сувеніру «Travelbox VR», головний редактор «LoviLeto.com.ua», «Turist.dn.ua» Сергій Орлик.
Представники Біловодської ОТГ висловили гостям вдячність за корисну співпрацю та вручили пам’ятні подарунки.