Відбувся семінар-тренінг «Реалізація молодіжної політики в новостворених ОТГ»

Сьогодні відбувся семінар-тренінг для представників молодіжної ради Біловодської ОТГ від громадської організації «Покоління «ЗЕД», яка впроваджує проєкт «Молодіжна рада – дієвий інструмент розвитку громади», що фінансується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру. Цей проєкт має на меті створювати умови для продуктивної роботи консультативно-дорадчого органу – молодіжної ради – у 4 громадах Луганської області задля сприяння залученню молодих людей до процесів прийняття рішень та впливу на розвиток громади.
Темою семінару була «Реалізація молодіжної політики в новостворених ОТГ». Під час семінару-тренінгу учасникам розповіли про завдання та права молодіжної ради, основні напрями реалізації молодіжної політики, розвиток молодіжної інфраструктури та ін.
До семінару також долучилися гості з Новоайдару, які приїхали перейняти досвід створення молодіжної ради Біловодської ОТГ.